Czym się zajmujemy?


Jednym z najlepszych sposobów przewozu ładunków jest przewóz drogą powietrzną. Oczywiście, główna zaleta tego - szybkość dostawy.
W związku z brakiem granic lądowych, przewozy lotnicze są znacznie szybsze i bardziej wydajne niż inne przewozy transportowe.
Ponadto, ta metoda jest bardzo komfortowa i pozwala na transport ładunków na duże odległości, dostarczając je do punktu najbardziej odległego.

Przewóz ładunków koleją są obecnie jednym z najtańszych i operacyjnych metod dostarczania. Firma «KMK Cargo», oferuje pełen zakres usług w tej dziedzinie. Stawiamy na jakość przewozu i konkurencyjne ceny, dzięki własnej flocie wagonów.

Międzynarodowy morski przewóz ładunków - jest specjalną formą przewozów, które są przeprowadzane przez specjalne statki transportowe. Przewozy kontenerowe – nowoczesny i najbardziej ekonomiczny środek transportu ładunków.

Przewozy samochodowe - jeden z najwygodniejszych sposobów dostawy. Efektywność tego rodzaju transportu przyciąga dużą liczbę klientów, dlatego jesteśmy gotowi zaoferować konkurencyjne stawki.
Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu oddzielny przewóz ładunków z Europy do krajów WNP, skonsolidowany przewóz ładunków z krajów Europy Zachodniej i Wschodniej do Azji Środkowej i z powrotem przez magazyny tranzytowe w Niemczech, na Litwie, Łotwie, Słowacji, Czechach, Białorusi, Rosji. Przewóz towarów niebezpiecznych (ADR), jak również kontrola temperatury ładunków wymagających.

Przewozy multimodalne - jest to przewóz ładunków, polegający na wykorzystaniu różnych rodzajów transportu: morskich, drogowych, kolejowych i lotniczych, z przeładunkiem na naszych terminalach.

° Wstępna kalkulacja kosztów dostawy towaru od początkowego do końcowego miejsca przeznaczenia, z uwzględnieniem optymalnego schematu logistycznego;
° dostawy ładunków w najkrótszym czasie;
° przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów i zezwoleń;
° prace załadunkowe i wyładunkowe ( przeładunkowe), przepakowywanie towarów (ladunków);
° doradztwo w zakresie logistyki transportu i odprawy celnej;

Profesjonalny transport plonów rolnych na całym świecie. Dostępność terminałów do magazynowania, przeładowywania i przepakowywania upraw rolniczych.

O nas


Oferujemy szeroki zakres naszych usług na organizację transportu ładunków na terenach Europy Zachodniej i Wschodniej, krajach bałtyckich, Federacji Rosyjskiej i Kazachstanu, Uzbekistanu, Turkmenistanu, Armenii, Gruzji, Białorusi i Ukrainy. Turcja, Pakistan, ZEA, Indie, Chiny.
Przewozy kolejowe, multimodalne przewozy kolejowe + przewozy samochodowe. Kolej + auto + morze "door to door". Organizacja transportu ładunków w kontenerach morskich. Duża flota pojazdów od 10 do 120m3, przewóz towarów niebezpiecznych (ADR), samochody chłodnia.
Ciągła dostawa ładunków z krajów skandynawskich, Szwecja, Finlandia, Norwegia


Nasze atuty


Korzystne ceny
Terminowość
Młody zespół
Jakość usług
Gwarancje
Indywidualne podejście